See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava medicinskih plinova za potrebe zdravstvenih ustanova u RH
Beschreibung: Predmet nabave su medicinski i tehnički plinovi za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj, sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i svim uvjetima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji i prilozima Dokumentacije.
Interne Kennung: EVV_34-26_KBM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Medicinski plinovi
Beschreibung: Predmet grupe predmeta nabave su medicinski plinovi za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj, sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i svim uvjetima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji i prilozima Dokumentacije.
Interne Kennung: EVV_34-26_KBM-1
Los: LOT-0002
Titel: Tehnički plinovi
Beschreibung: Predmet grupe predmeta nabave su tehnički plinovi za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj, sukladno troškovniku, tehničkim specifikacijama i svim uvjetima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji i prilozima Dokumentacije.
Interne Kennung: EVV_34-26_KBM-2