2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa geosyntetyków
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej umowy jest dostawa geosyntetyków zamówienie podstawowe: - geokrata drogowa sekcja o wym. 0,10x3,5x6,5 m - 2 400 szt.; - kotwa do geokraty - pręt żebrowany Ø 8 mm, gięty 50cm, dł. min. 60 cm – 29 400 szt. zamówienie opcjonalne: - geokrata drogowa o wym. 0,10x3,5x6,5 m- 4 800 szt.; - kotwa do geokraty - pręt żebrowany Ø 8 mm, gięty 50cm, dł. min. 60 cm – 58 800 szt. zwanych w dalszej części ,,asortymentem”, przeznaczonych dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z dostawą i rozładunkiem do: Białystok, Karakule k. Białegostoku, Suwałki oraz w odległości 150 km od Białegostoku (dowóz do obozowisk wojskowych rozmieszczonych wzdłuż granicy polsko-białoruskiej). Wykonawca w czasie realizacji dostawy ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-prawną za ewentualne szkody powstałe u osób trzecich, z powodu niewłaściwego prowadzenia dostaw jak również bierze na siebie odpowiedzialność za utrudnienia przejazdu drogami, na których występują ograniczenia tonażowe. Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu Krajowej Deklaracji Właściwości Użytkowych asortymentu wskazanego w ofercie
Interne Kennung: 69/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 4. Zamawiający na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest celem zabezpieczenia prac budowy miejsc składowania oraz linearnej rozbudowy inżynieryjnej wzdłuż granicy państwa
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.