2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pojištění MMN, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí pojištění movitého a nemovitého majetku zadavatele a pojištění odpovědnosti zadavatele za újmu. Podmínky a rozsah požadovaného pojištění, jakož i veškeré požadavky zadavatele na příslušný druh pojištění, jsou blíže vymezeny v příloze č. 1 až 13 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 7943
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001