2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přípojka ZP pro NZ TAS Hodonín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je závazek účastníka/vybraného dodavatele, na svůj náklad a nebezpečí, pro zadavatele provést dílo, tedy realizovat výstavbu nové plynové VTL a STL přípojky a plynovodu, regulační stanice a objekt měření plynu včetně pomocných technologií, přivedení energií, napojení na stávající distribuční síť plynu v lokalitě Hodonín, a to včetně zpracování příslušné dokumentace, prokázání garantovaných parametrů, uvedení do provozu a provedení dalších stavebních a jiných souvisejících prací.
Interne Kennung: N006/26/V00008002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je uvedena v Zadávací dokumentaci.