600992-2026 - Ergebnis
Polen – Bedarfspersonenbeförderung – Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych na terenie gminy Skawina i miasta Krakowa wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych na terenie gminy Skawina i miasta Krakowa wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie dowozu 68 dzieci / uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Skawina, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu do 20-tu placówek położonych na terenie gminy Skawina i miasta Krakowa. Liczba uczniów / dzieci może ulec zmianie, stosownie do bieżących potrzeb. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz, w stanowiącym jej załącznik, Opisie tras przewozu.
Vorherige Bekanntmachung348481-2026
Interne KennungCUW.2710.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany - w przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej, zaleca się – w przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie dowozu 68 dzieci / uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Skawina, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu do 20-tu placówek położonych na terenie gminy Skawina i miasta Krakowa. Liczba uczniów/dzieci może ulec zmianie, stosownie do bieżących potrzeb.. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz, w stanowiącym jej załącznik, Opisie tras przewozu.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.