2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa opracowania i udostępniania systemu oprowadzania audiowizualnego w Zamku Królewskim w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania i udostępniania systemu oprowadzania audiowizualnego w Zamku Królewskim w Warszawie. Zakres usługi: 1. Opracowanie, wdrożenie, udostępnienie systemu obsługi indywidualnych zwiedzających w oparciu o elektroniczne audioprzewodniki, 2. Udostępnienie systemu obsługi grup zwiedzających złożony z nadajników i odbiorników typu tour guide. 3. Dostawa (wydzierżawienie) urządzeń technicznych niezbędnych dla SOT-A i SOT-B. 4. Zapewnienie bieżącej obsługi (obsługi zwiedzających oraz obsługi technicznej) SOT-A i SOT-B. 5. Świadczenie usług wsparcia, modyfikacji i rozwoju SOT-A i SOT-B.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342320 Kundenbetreuung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32353000 Tonaufzeichnungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32353000 Tonaufzeichnungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak