See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Harderwijk Jurist Omgevingswet
Beschreibung: Jurist Omgevingsrecht Als Jurist Omgevingsrecht binnen de gemeente Harderwijk ben je verantwoordelijk voor de juridische kwaliteitsborging binnen het fysieke domein. Je adviseert zelfstandig over complexe omgevingsrechtelijke vraagstukken en begeleidt handhavingstrajecten (VTH). Daarnaast behandel je bezwaar- en beroepschriften over omgevingsvergunningen en adviseer je de organisatie en het college over diverse vraagstukken op het gebied van het Omgevingsrecht. Je stelt zelfstandig (handhavings)besluiten op en vertegenwoordigt het bestuursorgaan bij de Commissie Bezwaarschriften en in rechte (rechtbank en Raad van State). Je bent de sparringpartner voor toezichthouders, omgevingscoaches, beleidsmedewerkers en het bestuur.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000