See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojemników do pobierania krwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania krwi z podziałem na następujące zadania: a) Zadanie nr 1 – pojemniki potrójne góra – dół do pobierania krwi pełnej w ilości 30 000 szt. w ramach zamówienia podstawowego plus ewentualnie 6 000 szt. w ramach prawa opcji - łącznie 36 000 szt. b) Zadanie nr 2 – pojemniki poczwórne góra – dół z wbudowanym filtrem IN-LINE do pobierania krwi pełnej w ilości 6 000 szt. w ramach zamówienia podstawowego plus ewentualnie 1 200 szt. w ramach prawa opcji – łącznie 7 200 szt.
Interne Kennung: ZP 5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojemniki potrójne góra-dół do pobierania krwi pełnej
Beschreibung: Pojemniki potrójne góra-dół do pobierania krwi pełnej
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pojemniki poczwórne góra-dół z wbudowanym filtrem IN-LINE do pobierania krwi pełnej
Beschreibung: Pojemniki poczwórne góra-dół z wbudowanym filtrem IN-LINE do pobierania krwi pełnej
Interne Kennung: Zadanie nr2