601022-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Schutz- und Sicherheitskleidung – Acord cadru de furnizare echipamente de lucru
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare echipamente de lucru
Beschreibung: Acord cadru de furnizare echipamente de lucru conform caietului de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde consolidat cu 11 zile inainte de data stabilita pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: LD-39793637-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Furnizare echipament de lucru si protecție
Beschreibung: Conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Furnizare manuși
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Los: LOT-0003
Titel: Furnizare echipament escalada
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 37535292 Ausrüstung für Seilklettern