See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging NICU patiëntbeademing
Beschreibung: UMC wenst de huidige beademingsapparatuur welke ingezet wordt in het Amalia kinderziekenhuis te vervangen voor nieuwe moderne apparatuur waarmee het medisch team meer mogelijkheden krijgt om kinderen die hulp nodig hebben bij het ademen zo goed mogelijk te ondersteunen met zowel invasieve als non-invasieve beademingsvormen.
Interne Kennung: P25NICUBEADEMING
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad in Mercell
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad. Opties aanvullende beademingsapparatuur voor Medium Care afdeling (nog in verbouwing) en onderhoudsdienstverlening / levering van onderdelen en verbruikartikelen.