2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Człopa. 2) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych, opon z samochodów osobowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (raz w roku). 3) Dostarczanie w ramach przedmiotu zamówienia worków do selektywnej zbiórki odpadów z odpowiednimi napisami i w odpowiednim kolorze zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4) Zaopatrzenie w formie nieodpłatnej dzierżawy właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady.
Interne Kennung: RPI.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RPI.271.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services, 90514000 Refuse recycling services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
Lot: LOT-0001