2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkbeheer o.v.b. operational lease
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een betrouwbare partner te vinden voor het leveren, leasen en beheren van haar wagenpark, die ook inspeelt op duurzaamheid. Het betreft voertuigen voor de Sociale Recherche, Beheer openbare ruimte en gebouwen, huisbezoeken, handhaving, boa’s en voor algemeen gebruik op basis van reservering en met behulp van een fleet-sharing (deelauto) systeem. Maximale waarde: 507.000 euro.
Interne Kennung: 1439452
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd van 24 maanden, waarna de overeenkomst tweemaal met 12 maanden verlengd kan worden.
601048-2026 - Mededinging
Nederland – Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark – Wagenparkbeheer o.v.b. operational lease
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1439452
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 50111100 Beheer van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: