2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding - Arbodienst
Beschreibung: De Opdrachtgever wenst een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor arbodienstverlening. De huidige overeenkomst loopt af. Middels deze aanbesteding wordt één opdrachtnemer geselecteerd voor het uitvoeren van arbodienstverlening conform de maatwerkregeling. De dienstverlening moet bijdragen aan de organisatiedoelstellingen op het gebied van verzuimreductie en duurzame inzetbaarheid. Uitgangspunt is het eigen-regiemodel van de Opdrachtgever, waarbij de directe leidinggevende en medewerker gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de verzuimbegeleiding. De opdrachtnemer vervult daarbij een adviserende, faciliterende en uitvoerende rol op medisch en arbeidskundig gebied, zonder de regie over te nemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Aanbesteding - Arbodienst
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0000