601061-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa i modernizacja infrastruktury służącej funkcjonowaniu strefy przemysłowej na terenie Gminy Dobre Miasto
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa i modernizacja infrastruktury służącej funkcjonowaniu strefy przemysłowej na terenie Gminy Dobre Miasto
BeschreibungInwestycja polega na zaprojektowaniu oraz budowie i modernizacji infrastruktury służącej funkcjonowaniu strefy przemysłowej na terenie Gminy Dobre Miasto. Zakres zadania został szczegółowo określony i opisany w Programach Funkcjonalno-Użytkowych stanowiących – Załącznik Nr 10 do SWZ. W zakres inwestycji wchodzi: 1) Budowa infrastruktury drogowej wraz ze strukturą wodno-kanalizacyjną na terenie części strefy przemysłowej w Dobrym Mieście położonej w pobliżu Barcikowa na działkach nr geod. 113/1, 110/3, 483, 501, 86/18, 498, 492, 484, 112/45, 105/3, 105/7, 3480/1, 188/1, 189/1, 190/1, 190/2, 190/11, 189/3, 166/1, 198, 69, 86/18, 56/3, 70/3, 73, 70/5, 45/6, 45/1, 41/8, 41/4, 38/1, 39/3, 17/3, 17/6, 37/7, 37/6, 34/1, 33/1, 32/1, 22/1, 22/2, 23/3 obr. 16 Barcikowo, gm. Dobre Miasto, dz. nr geod. 50/2, 150/1, 151/1, 22/9, 22/5, 156/1, 1/4, 148/1, 54/7, 54/1, 53/3, 53/1, 53/5, 53/4 obr. 12 Stary Dwór, gm. Dobre Miasto, dz. nr geod. 81/1, 79 obr. 11 Knopin, gm. Dobre Miasto, 444/1 obr. Nadleśnictwo Wichrowo, 90/2 obr 4 m. Dobre Miasto 2) Modernizacja pompowni głównej na dz. nr geod. 341/2 i 338/7 obręb 2 Dobre Miasto oraz modernizacja oczyszczalni ścieków - dz. nr. 14/15 i 14/18 obr. Kosyń, gmina Dobre Miasto 3) Wybudowanie nowego ujęcia wody w miejscu istniejącego SUW Jesionowo na dz. nr geod. nr 183/3 W ramach powyższej inwestycji planuje się m.in.: budowę dróg wyznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego łącznie z odwodnieniem, kanalizacją deszczową i oświetleniem. Planuje się również uzbrojenie terenu inwestycyjnego w sieć wodociągową i kanalizacyjną wraz z przepompowniami ścieków, wybudowanie nowego ujęcia wody dla terenów przemysłowych oraz modernizację istniejącej oczyszczalni ścieków i jej dostosowanie do przyjęcia zwiększonej ich ilości (m.in. budowa drugiego osadnika wtórnego o objętości ok. 500 m3).
Interne KennungFR.271.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45252100 Bau von Kläranlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungInwestycja polega na zaprojektowaniu oraz budowie i modernizacji infrastruktury służącej funkcjonowaniu strefy przemysłowej na terenie Gminy Dobre Miasto. Zakres zadania został szczegółowo określony i opisany w Programach Funkcjonalno-Użytkowych stanowiących Załącznik Nr 10 do SWZ. W zakres inwestycji wchodzi: 1) Budowa infrastruktury drogowej wraz ze strukturą wodno-kanalizacyjną na terenie części strefy przemysłowej w Dobrym Mieście położonej w pobliżu Barcikowa na działkach nr geod. 113/1, 110/3, 483, 501, 86/18, 498, 492, 484, 112/45, 105/3, 105/7, 3480/1, 188/1, 189/1, 190/1, 190/2, 190/11, 189/3, 166/1, 198, 69, 86/18, 56/3, 70/3, 73, 70/5, 45/6, 45/1, 41/8, 41/4, 38/1, 39/3, 17/3, 17/6, 37/7, 37/6, 34/1, 33/1, 32/1, 22/1, 22/2, 23/3 obr. 16 Barcikowo, gm. Dobre Miasto, dz. nr geod. 50/2, 150/1, 151/1, 22/9, 22/5, 156/1, 1/4, 148/1, 54/7, 54/1, 53/3, 53/1, 53/5, 53/4 obr. 12 Stary Dwór, gm. Dobre Miasto, dz. nr geod. 81/1, 79 obr. 11 Knopin, gm. Dobre Miasto, 444/1 obr. Nadleśnictwo Wichrowo, 90/2 obr 4 m. Dobre Miasto 2) Modernizacja pompowni głównej na dz. nr geod. 341/2 i 338/7 obręb 2 Dobre Miasto oraz modernizacja oczyszczalni ścieków - dz. nr. 14/15 i 14/18 obr. Kosyń, gmina Dobre Miasto 3) Wybudowanie nowego ujęcia wody w miejscu istniejącego SUW Jesionowo na dz. nr geod. nr 183/3 W ramach powyższej inwestycji planuje się m.in.: budowę dróg wyznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego łącznie z odwodnieniem, kanalizacją deszczową i oświetleniem. Planuje się również uzbrojenie terenu inwestycyjnego w sieć wodociągową i kanalizacyjną wraz z przepompowniami ścieków, wybudowanie nowego ujęcia wody dla terenów przemysłowych oraz modernizację istniejącej oczyszczalni ścieków i jej dostosowanie do przyjęcia zwiększonej ich ilości (m.in. budowa drugiego osadnika wtórnego o objętości ok. 500 m3).
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen