2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dagelijks onderhoud speelvoorzieningen en speelondergronden
Beschreibung: De doelstelling is het contracteren van een vaste onderhoudspartner die de gemeente ontzorgt en het gedeelte conform bestek van de onderhoudswerkzaamheden voor zijn rekening neemt. Het doel van deze aanbesteding is het onderhouden van speelvoorzieningen binnen de gemeente Lelystad, en welke in beheer en/of eigendom zijn van de gemeente Lelystad. De scope van de aanbesteding betreft in hoofdlijnen conform bestek: • verhelpen van beknellingen en verstrikkingen; • uitvoeren van reparaties aan toestellen en vervangen van onderdelen; • uitvoeren van klein onderhoud; • toepassen van urgentie-maatregelen Perceel 1: Onderhoud speelvoorzieningen 1691 stuks Perceel 2: Onderhoud speelondergronden Zandbakken 27 locaties Valzand Circa 2200 m2 (21 locaties) Gebonden gietrubber gebonden snippers circa 920 m2 (37 locaties) Dekowood 23 locaties (circa 2380m2) Kunstgras Crica 20.000 m2 (490 verschillende stukken) Aantallen zijn op basis van de actuele gegevens (juni 2026), deze kunnen gedurende looptijd fluctureren.
Interne Kennung: 3519932
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud speelvoorzieningen
Beschreibung: Verhelpen van beknellingen en verstikkingen Uitvoeren van reparaties aan toestellen en vervangen van onderdelen Reinigen van toestellen Max € 90.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor de periode van 1 februari 2027 t/m 31 januari 2029, met de optie van 2x 1 jaar verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud speelondergronden
Beschreibung: Reinigen en aanvullen zandbakken Aanvullen, onderhouden en reinigen van valondergronden Klein onderhoud aan val en speelondergronden Max € 95.000 per jaar
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 3519932
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: -
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50870000 Repair and maintenance services of playground equipment
Additional classification (cpv): 37535200 Playground equipment, 43325000 Park and playground equipment, 45236210 Flatwork for children's play area
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Onderhoud speelvoorzieningen
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Onderhoud speelondergronden
Internal identifier: 2
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45236210 Flatwork for children's play area