2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONCESIJA ZA IZVAJANJE OBVEZNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE UREJANJA IN VZDRŽEVANJA OBČINSKIH CEST NA OBMOČJU OBČINE KOMENDA V OBDOBJU 2027 - 2031
Beschreibung: Predmet naročila je koncesija za izvajanje obvezne gospodarske javne službe urejanja in vzdrževanja občinskih cest na območju Občine Komenda v obdobju 2027 - 2031 in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, popisu del ter vzorcu pogodbe, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Interne Kennung: JN-78757
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet naročila je koncesija za izvajanje obvezne gospodarske javne službe urejanja in vzdrževanja občinskih cest na območju Občine Komenda v obdobju 2027 - 2031 in je podrobneje opredeljen v specifikaciji naročila, popisu del ter vzorcu pogodbe, ki sta sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Interne Kennung: 550157