601080-2026 - Ergebnis
Rumänien – Umfragengestaltung – SERVICII PENTRU ELABORAREA STUDIULUI PRIVIND REACTUALIZAREA DELIMITĂRII FONDURILOR CINEGETICE ÎN ROMÂNIA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII PENTRU ELABORAREA STUDIULUI PRIVIND REACTUALIZAREA DELIMITĂRII FONDURILOR CINEGETICE ÎN ROMÂNIA
Beschreibung: SERVICII PENTRU ELABORAREA STUDIULUI PRIVIND REACTUALIZAREA DELIMITĂRII FONDURILOR CINEGETICE ÎN ROMÂNIA, în vederea punerii în aplicare a prevederilor art. III din Legea nr. 13/2020, de modificare și completare a Legii vânătorii și a protecției fondului cinegetic nr. 407/2006, cu modificările și completările ulterioare
Interne Kennung: DGEIA/91708/09.01.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311100 Umfragengestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1