See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava vozila za sakupljanje otpada putem financijskog leasinga
Beschreibung: Nabava vozila za sakupljanje otpada putem financijskog leasinga
Interne Kennung: VV-15-R/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nabava vozila za sakupljanje otpada putem financijskog leasinga na razdoblje 60 mjeseci, sve sukladno tehničkoj specifikaciji, ponudbenom troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji. Ponuditelj je obvezan naručitelju ponuditi isključivo novo i nekorišteno vozilo.