See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wadowice w latach 2022 - 2024– zamówienie z wolnej ręki
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wadowice w latach 2022 - 2024– zamówienie z wolnej ręki
Interne Kennung: OŚ.271.35.2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wadowice w latach 2022 - 2024– zamówienie z wolnej ręki. Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego (nr OŚ.271.41.2021), dotychczasowemu wykonawcy, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług. Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości (ogłoszenie nr 2021/S 231-609035 z dnia 29.11.2021 r.).