2. Verfahren
Verfahren
Titel: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk
Beschreibung: 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2.2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kamieńsk w okresie od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2.2. zapewnienie wyposażenia PSZOK w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kamieńsk i zagospodarowanie zebranych w PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
601142-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001