2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving
Beschreibung: Provincie Gelderland zoekt een toekomstbestendig en betrouwbaar zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (VTH). Het betreft de levering, implementatie, het beheer en de ondersteuning van een moderne SaaS ICT-oplossing die onze primaire VTH-processen ondersteunt. Wij zoeken een deskundige partner die een stabiel, veilig en toekomstvast platform levert, met aandacht voor continuïteit, beschikbaarheid en doorontwikkeling.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Totale opdrachtduur is maximaal 156 maanden, 13 jaar.