2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale kennisbank
Beschreibung: Levering van een digitale kennisbank voor het sociaal domein (SaaS) met juridische helpdesk voor de gemeente Hengelo, voor circa 500 gebruikers. Looptijd 1 januari 2027 tot en met 31 december 2029, met een optie tot verlenging van tweemaal één jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 x 1 jaar