601157-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – Dodávka kontejnerů kombinovaných hasicích
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka kontejnerů kombinovaných hasicích
Beschreibungpořízení dvou (2) kusů kontejneru kombinovaného hasícího vybaveného příslušenstvím a prostředky určenými pro hašení pomocí hasebního prášku, hasební pěny a plynovou hasicí technologií CO2 podrobně viz technické podmínky
Interne KennungHSOL-3924/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené zadávací řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001