601159-2026 - Ergebnis
Kroatien – Elektrizität – Električna energija - opskrba
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Električna energija - opskrba
Beschreibung: Predmet nabave je nabava robe - električne energije, odnosno opskrba električnom energijom vodoopskrbnih objekata te objekata odvodnje Naručitelja (Upravna zgrada, pumpne, hidroforske i crpne stanice, vodospreme i pročistači), sukladno Popisu obračunskih mjernih mjesta, Tehničkim specifikacijama i Troškovniku, koji su sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% energije iz obnovljivih izvora. Naručitelj provodi postupak zelene javne nabave i traži da najmanje 50% ukupne električne energije koju će isporučiti odabrani ponuditelj mora biti proizvedeno iz obnovljivih izvora energije (tzv. „zelena energija“). Za postotak energije iz obnovljivih izvora energije veći od 50% naručitelj dodjeljuje bodove u okviru kriterija za odabir ekonomski najpovoljnije ponude.
Interne Kennung: 14-26-OP-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000