601165-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuur Surveillanten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur Surveillanten
Beschreibung- Het organiseren, werven en in stand houden van een pool van Surveillanten ten behoeve van Albeda. - Het plannen van de inzet van Surveillanten voor Albeda. - Het verlonen van Surveillanten. Buiten de scope zijn: - De inzet van uitzendkrachten anders dan surveillanten. Het gaat om de inzet van 3000 tot 3500 uur aan surveillanten per jaar. Aan de aantallen kunnen inschrijvers geen rechten ontlenen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibung-
Interne Kennung1