601208-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa robota rehabilitacyjnego na potrzeby projektu pn. Creation of Cross-Border Centers for Preventive Examinations in Lubelskie and Volyn Regions
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa robota rehabilitacyjnego na potrzeby projektu pn. Creation of Cross-Border Centers for Preventive Examinations in Lubelskie and Volyn Regions
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa robota rehabilitacyjnego na potrzeby projektu pn. Creation of Cross-Border Centers for Preventive Examinations in Lubelskie and Volyn Regions. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia aparatury medycznej stanowiącej przedmiot umowy wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego, b) montażu aparatury medycznej we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, c) instalacji i uruchomienia aparatury medycznej oraz potwierdzenia sprawności dostarczonych urządzeń, d) przeprowadzenia instruktażu personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i racjonalnej eksploatacji dostarczonej aparatury medycznej, e) dostarczenia wraz z aparaturą medyczną instrukcji obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej i papierowej, kart gwarancyjnych, dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji aparatury, zasad świadczenia usług przez autoryzowany serwis w okresie pogwarancyjnym, wykazu materiałów zużywalnych wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji przedmiotu umowy, pozostałej dokumentacji wymaganej prawem, realizacji pozostałych warunków określonych w SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelRobot rehabilitacyjno - diagnostyczny
601208-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0002