See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja Zatvorsko-probacijskog informacijskog sustava
Beschreibung: Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma za uslugu održavanja jedinstvenog IT sustava za zatvorsku infrastrukturu (ZPIS). Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Tehničkoj specifikaciji.
Interne Kennung: 179/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000