601246-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Softwarepaket und Informationssysteme – Dynatrace szoftverlicencek és támogatás
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynatrace szoftverlicencek és támogatás
Beschreibung: Az eljárás tárgya: Dynatrace szoftverlicencek és gyártói támogatás beszerzése a Digitális Állampolgárság Program részére
Interne Kennung: EKR001462052026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő közfeladatainak ellátásához szükséges a Dynatrace vagy azzal egyenértékű licencek és gyártói támogatás beszerzése az alábbiak szerint: Az Ajánlatkérőnél meglévő DynaTrace rendszerek feladata a felügyelete alá bevont rendszerek (KR, GovCA, ePapír, eHR, SZÜF - nagyságrendileg 5,5 millió felhasználó) alkalmazás szintű on-line teljesítmény monitorozása megfelelő módon, a bevont rendszerek mély szintű monitorozásának fenntartása, valamint a kiemelten fontos IDOM-os rendszerek bevonása (ÖNYP, KÜNY, RNY). A beszerzés tárgyát képező termékek, szolgáltatások megnevezése és mennyisége: Dynatrace Host Units - Managed, Term, mennyiség: 180 darab Dynatrace DEM Units - Managed, Term, mennyiség: 6,3 millió Dynatace Davis Data Units - Managed, Term, mennyiség: 3 millió Dynatrace AppSec Units - Managed, Term, mennyiség: 60 darab Dynatrace szakértői támogatás éves előfizetés, átalánydíj 27 nap / év, mennyiség: 1 darab A beszerzés tárgyának részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részeként rendelkezésre bocsátott műszaki leírás tartalmazza. Időtartam: 12 hónap Az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban szerepeltetett meghatározott gyártmány, eredet, típus kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)-(4) bekezdése szerint a megnevezés mellett minden esetben hozzá értendő a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés. A nettó ajánlati ár tartalmazza a szerződés teljesítésével kapcsolatban a nyertes ajánlattevőnél felmerült valamennyi díjat és költséget, így különösen a felhasználás, támogatás, frissítés, dokumentáció ellenértékét, valamint a beszerzéssel, behozatallal, forgalomba hozatallal kapcsolatban felmerülő összes költségeket (vám, adók, díjak, illetékek, egyéb szükségesen felmerülő díjak és költségek, gyártói árkedvezmény), a jótállás költségét, valamint a kapcsolódó szolgáltatások esetében valamennyi járulékos költséget, díjat, kivéve az általános forgalmi adót.
Interne Kennung: EKR001462052026/1