601256-2026 - Wettbewerb
Belgien – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Overeenkomst voor de levering van elektriciteit en gas en aanverwante diensten voor de gebouwen en installaties van de Federale Overheidsdiensten (FOD) en andere federale instellingen, tussen 2027 en 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOvereenkomst voor de levering van elektriciteit en gas en aanverwante diensten voor de gebouwen en installaties van de Federale Overheidsdiensten (FOD) en andere federale instellingen, tussen 2027 en 2030
BeschreibungOvereenkomst voor de levering van gas en elektriciteit en aanverwante diensten voor de gebouwen en installaties van de Federale Overheidsdiensten (FOD) en andere federale instellingen, tussen 2027 en 2030
Interne KennungRGDB-CTI-2026-232318-201
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRGDB-CTI-2026-232318-201 - 1
BeschreibungLot 1: Elektriciteit
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
LosLOT-0002
TitelRGDB-CTI-2026-232318-201 - 2
BeschreibungLot 2: Gas
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas