2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor wasserijdiensten: huur en onderhoud van plat linnen en werkkledij en onderhoud van persoonlijke kledij
Beschreibung: Zorgpunt Waasland wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de huur en het onderhoud van plat linnen en werkkledij en voor het onderhoud van de persoonlijke kledij van de bewoners. Volgende dienstverlening zal het grootste aandeel vormen van de opdracht: - Huur en onderhoud, transport en distributie van plat linnen en dekbedovertrekken; - Huur en onderhoud, transport en distributie van werkkledij voor het personeel; - Onderhoud, transporten distributie van persoonsgebonden kledij van bewoners; - Het chippen, conditioneren, labelen van nieuwe bewonerskledij en nieuw linnen, inclusief dekbedden.
Interne Kennung: PPP0O4-5349/6116/(KB-5349)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: (KB-5349)_1