2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem mebli do kwater internatowych, oraz lokali z przeznaczeniem na kwatery internatowe będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. Zamówienie udzielane jako część zamówienia: „Meble fabrycznie nowe z katalogu oraz meble według projektu (w tym półki pod biurka i pod klawiaturę), specjalistyczne meble sklepowe i magazynowe (m. in regały magazynowe i archiwalne)” (którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne), stanowiąca przedmiot odrębnego / niniejszego postępowania, w ramach którego nie dokonano dalszego podziału na części (brak możliwości składania ofert częściowych).
Interne Kennung: DZP-OX.2610.338.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Projektowanych postanowieniach umowy (ppu), stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: DZP-OX.2610.338.2025 (Część 1 z 1)