601278-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Personalcomputer – Udbud af Workstation, Laptop, All-in-One PC, Docking og Skærme
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af Workstation, Laptop, All-in-One PC, Docking og Skærme
BeschreibungUdbud af Workstation, Laptop, All-in-One PC, Docking og Skærme
Interne Kennung26/15968
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som et offentligt udbud, hvilket indebærer, at enhver økonomisk aktør kan afgive tilbud. Tilbudsgiver skal dog være opmærksom på, at der i udbuddet er opstillet en række udelukkelsesgrunde. Se nærmere nærværende udbudsbekendtgørelse samt udbudsbetingelsernes pkt. 6.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
5. Los
LosLOT-0000