2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport en verwerking van Groente, Fruit, Etensresten (GFE) en Tuinafafval
Beschreibung: In verband met het aflopen van het huidige transport en verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten totdeze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis.
Interne Kennung: DOC 26016169
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In verband met het aflopen van het huidige transport en verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten tot deze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis. In totaal bedraagt de GFE+t gezamenlijk circa 22.500 ton op jaarbasis.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft het recht om andere gemeenten, betrokken bij de gemeenschappelijk regeling, gedurende de looptijd van de overeenkomst middels een addendum toe te voegen aan de overeenkomst.