See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af ikke-udstyrsafhængige forbrugsartikler til artroskopi
Beschreibung: Denne bekendtgørelse informerer udelukkende om skriftlig høring af kravspecifikation og tilbudsliste til et kommende udbud af ikke-udstyrsafhængige forbrugsartikler til artroskopi for Region Hovedstaden og Region Sjælland, kommende Region Øst. Det er ikke muligt at stille spørgsmål, men der kan kommenteres på materialet - læs nærmere vejledning i følgebrevet. Kommentarer vil blive drøftet i brugergruppen i forbindelse med udfærdigelse af det endelige udbudsmateriale. Fristen for høringssvar er d. 28.september kl 08.00. Der vil ikke blive afholdt mundtlig høring.
Interne Kennung: 26033696
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33183100 Orthopädische Implantate