601314-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Werbedienste – Zakup medijskog prostora u kampanji informiranja javnosti o Godišnjem programu katastarskih izmjera građevinskih područja za 2026. godinu i tisak promo materijala
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup medijskog prostora u kampanji informiranja javnosti o Godišnjem programu katastarskih izmjera građevinskih područja za 2026. godinu i tisak promo materijala
Beschreibung: Zakup medijskog prostora u kampanji informiranja javnosti o Godišnjem programu katastarskih izmjera građevinskih područja za 2026. godinu i tisak promo materijala
Interne Kennung: 34/26 EV-V
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet otvorenog postupka javne nabave su usluge produkcije banner oglasa (promidžbeni oglas za oglašavanje na internetskim stranicama), tiska plakata za vanjsko oglašavanje (iz gotovog rješenja) i zakupa oglasnog prostora na grupama medija: radio, tisak, Internet/online i vanjsko oglašavanje, u svrhu informiranja javnosti o Godišnjem programu katastarskih izmjera građevinskih područja za 2026. godinu u sklopu projekta Višegodišnji program katastarskih izmjera građevinskih područja za razdoblje 2021. – 2030.