601316-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Zytometer – Průtokový cytometr se sorterem [2025]
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrůtokový cytometr se sorterem [2025]
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru se sorterem dle specifikace a za podmínek vymezených v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Interne KennungMOU 532 130
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
LosLOT-0001