See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nawóz dolistny OSD Zn lub równoważny
Beschreibung: Nawóz dolistny OSD Zn lub równoważny w ilości 500 litrów. Pakowany w opakowania o pojemności 20 litrów. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Przedmiot zamówienia stanowi płynny nawóz dolistny o następującym minimalnym składzie: azot (N) 4,8 % cynk (Zn) 7,5 % magnez (Mg) 2,3 % Stosowany w uprawach rolnych, zwłaszcza w kukurydzy i buraku cukrowym. Na potwierdzenie informacji dotyczących wyżej wymienionych parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub innego dokumentu potwierdzającego spełnianie wymaganych parametrów produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 469080-2026
Interne Kennung: 126/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001