2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbi Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai
Beschreibung: Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu veikšana Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes ēkā, Uzvaras ielā 1, Alūksnē, saskaņā ar būvniecības ieceres dokumentāciju un Tehniskajā specifikācijā noteiktajām prasībām (skatīt 1.pielikumu).
Interne Kennung: ANP 2026/18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000