See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej
Beschreibung: Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej z podziałem na pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 279960-2026
Interne Kennung: SPSSZ/26/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: PAKIET 1 IMPLANTY DO ALLOPLASTYKI KRĘGOSŁUPA Z MOŻLIWOŚCIĄ STABILIZACJI MIĘDZYTRZONOWEJ
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: PAKIET 2 IMPLANTY DO ZŁAMAŃ KOMPRESYJNYCH KRĘGOSŁUPA I USZCZELNIACZ
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: PAKIET 3 PROTEZY SKLEPIENIA KOŚCI CZASZKI
Interne Kennung: Pakiet 3