2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren en (mede)beheren van de ICT-netwerkvoorziening
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en (mede)beheren van de ICT-netwerkvoorziening voor zowel de huidige als de nieuwe omgeving van de gemeente Emmen en haar partners. De geraamde waarde van de opdracht is €5.000.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het leveren en (mede)beheren van de ICT-Netwerkvoorziening
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en (mede)beheren van de ICT-Netwerkvoorziening voor zowel de huidige als de nieuwe omgeving De geraamde waarde van de opdracht is €5.000.000,-.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst bevat een optie tot eenzijdige verlenging door de Aanbestedende dienst van tweemaal twee jaar.