2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal onderhoud Recreatiegebieden en Nieuwe Driemanspolder
Beschreibung: De opdracht heeft samengevat betrekking op het integraal onderhoud van de gebieden Nieuwe Driemanspolder en Recreatiegebieden Westerpark, Buytenpark en Noordelijk Plassengebied. De opdracht bestaat verder uit het uitvoeren van beheer en onderhoud van de gebieden en het snoeien en vervangen van bomen en groen. De raming van de opdracht is per deel van de opdracht nader uitgewerkt in de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 2025-101051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De markt kent per perceel een overzichtelijk en beperkt aantal ondernemers, waarbij gelet op de kosten voor zowel ondernemers als de aanbestedende dienst een openbare procedure proportioneel is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beheer en onderhoud van de Recreatiegebieden
Beschreibung: Dit perceel heeft samengevat betrekking op het uitvoeren van beheer en onderhoud van de Recreatiegebieden (Westerpark, Buytenpark en Noordelijk Plassengebied)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst heeft per perceel en per scope-onderdeel een maximale financiële omvang per onderdeel vastgesteld. Deze maximale omvang ligt hoger dan de raming, maar hierbij is uitgegaan van een scenario met onder meer een (zeer) hoge behoefte aan zowel projectmatig onderhoud als onderhoud op basis van regie en een (zeer) hoog aantal kleine projecten.
Los: LOT-0002
Titel: Beheer en onderhoud van de Nieuwe Driemanspolder
Beschreibung: Dit perceel heeft samengevat betrekking op het uitvoeren van beheer en onderhoud van de Nieuwe Driemanspolder.
Interne Kennung: 2