601376-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – „Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, kserokopiarki i urządzeń sieciowych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, kserokopiarki i urządzeń sieciowych”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, kserokopiarki i urządzeń sieciowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Limanowej. 2. Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania częściowe.
Interne KennungBZ.272.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie częściowe nr 1: „Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowego, kompletnego, nieużywanego, wolnego od wad fizycznych oraz gotowego do pracy zgodnie z przeznaczeniem sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem. 2. Zamówienie obejmuje dostawę: a) Komputer stacjonarny A – 10 szt., b) Komputer stacjonarny B – 10 szt., c) Komputer przenośny – 2 szt., d) Monitor LCD do stacji roboczej – 23 szt., e) Licencje na oprogramowanie (Microsoft SQL Server 2025 CSP for 1 Device PL lub równoważny) – 1 szt., f) Licencje na oprogramowanie (Microsoft Windows Server 2025 Standard 64 bit PL lub równoważny) – 1 szt. 3. Oferowane i dostarczone urządzenia muszą spełniać wszystkie wymagania techniczne i parametry określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Zamówienie obejmie również: transport, rozładunek, wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz ubezpieczenie przedmiotu dostawy. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. 5. Dostawy muszą obejmować wszystkie pozycje wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 6. Oferowany w ramach zadania przedmiot zamówienia musi być objęty gwarancją minimum 36 miesięcy. Gwarancja stanowi kryterium oceny ofert w sposób określony w pkt 22.2. ppkt 2 SWZ. Ostateczną długość gwarancji Wykonawca określi w Formularzu oferty pkt 2 ppkt 1. Okres gwarancji dotyczy całego przedmiotu zamówienia opisanego w zadaniu częściowym nr 1.
Interne KennungZadanie częściowe nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0002
TitelZadanie częściowe nr 2: „Dostawa kopiarki cyfrowej kolorowej”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego 1 szt. kopiarki cyfrowej kolorowej, fabrycznie nowej, kompletnej, nieużywanej, wolnej od wad fizycznych oraz gotowej do pracy zgodnie z przeznaczeniem. 2. Oferowane i dostarczone urządzenie musi spełniać wszystkie wymagania techniczne i parametry określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Zamówienie obejmie również: transport, rozładunek, wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz ubezpieczenie przedmiotu dostawy. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. 4. Oferowany w ramach zadania przedmiot zamówienia musi być objęty gwarancją minimum 36 miesięcy. Gwarancja stanowi kryterium oceny ofert w sposób określony w pkt 22.2. ppkt 2 SWZ. Ostateczną długość gwarancji Wykonawca określi w Formularzu oferty pkt 2 ppkt 2.
Interne KennungZadanie częściowe nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0003
TitelZadanie częściowe nr 3: „Dostawa urządzeń sieciowych”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych, kompletnych, nieużywanych, wolnych od wad fizycznych oraz gotowych do pracy zgodnie z przeznaczeniem urządzeń sieciowych. 2. Zamówienie obejmuje dostawę: a) Router dla PIK – 1 szt., b) Switch dla PIK – 1 szt. 3. Oferowane i dostarczone urządzenia muszą spełniać wszystkie wymagania techniczne i parametry określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Zamówienie obejmie również: transport, rozładunek, wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz ubezpieczenie przedmiotu dostawy. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 9 do SWZ. 5. Dostawy muszą obejmować wszystkie pozycje wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 6. Oferowany w ramach zadania przedmiot zamówienia musi być objęty gwarancją minimum 36 miesięcy. Gwarancja stanowi kryterium oceny ofert w sposób określony w pkt 22.2. ppkt 2 SWZ. Ostateczną długość gwarancji Wykonawca określi w Formularzu oferty pkt 2 ppkt 3. Okres gwarancji dotyczy całego przedmiotu zamówienia opisanego w zadaniu częściowym nr 3.
Interne KennungZadanie częściowe nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 30230000 Computerbezogene Geräte