See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
Vorherige Bekanntmachung: 477905-2025
Interne Kennung: ZP/PN/15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Część 32 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.32 do SWZ
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0026
Titel: Część 33 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.33 do SWZ
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0027
Titel: Część 34 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.34 do SWZ
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0033
Titel: Część 43 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.43 do SWZ
Interne Kennung: Część 43
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0034
Titel: Część 44 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.44 do SWZ
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0038
Titel: Część 50 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.50 do SWZ
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0039
Titel: Część 51 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.51 do SWZ
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0042
Titel: Część 55 - Materiały medyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.55 do SWZ
Interne Kennung: Część 55