See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie oraz modernizacja cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II
Beschreibung: Zakres prac: 1. Wykonanie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych modernizacji ewidencji gruntów i budynków poprzez utworzenie cyfrowych baz danych EGiB lub poprawę jakości i aktualności baz danych EGiB, wraz z doprowadzeniem tych baz do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, określonym w załączniku nr 6 do rozporządzeniu Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz. U. z 2024 r. poz. 219), zwanego dalej „rozporządzeniem w sprawie EGiB”, 2. Utworzenie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych inicjalnej bazy GESUT zgodnej z pojęciowym modelem danych GESUT, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (Dz. U. z 2021 r. poz. 1374), zwanym dalej rozporządzeniem w sprawie GESUT. 3. Utworzenie dla jednostki ewidencyjnej lub poszczególnych obrębów ewidencyjnych bazy BDOT500 zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500, określonym w rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej (Dz. U. z 2021 r. poz. 1385), zwanym dalej ,,rozporządzeniem w sprawie BDOT500 oraz MZ”. Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwotach dla poszczególnych części zamówienia: 42 Powiat Bialski, gmina Drelów-10 000 zł; 43 Powiat Bialski, gmina Piszczac-9 000 zł; 44 Powiat Bialski, gmina Sławatycze-5 000 zł; 45 Powiat Biłgorajski, gmina Goraj - Miasto -26 000 zł; 46 Powiat Biłgorajski, gmina Goraj, obszar wiejski - 68 000 zł; 47 Powiat Chełmski, gmina Rejowiec, obszar wiejski - 11 000 zł; 48 Powiat Chełmski, gmina Siedliszcze, obszar wiejski - 8 000 zł; 49 Powiat Chełmski, gmina Wojsławice - 22 500 zł; 50 Powiat Hrubieszowski, gmina Horodło - 20 000 zł; 51 Powiat Hrubieszowski, Gmina Hrubieszów-35 500 zł; 52 Powiat Hrubieszowski, gmina Trzeszczany-27 000 zł; 53 Powiat Janowski, Janów Lubelski, obszar wiejski -30 500 zł; 54 Powiat Janowski, Janów Lubelski, miasto 28 000 zł; 55 Powiat Krasnostawski, gmina Gorzków - 49 000 zł; 56 Powiat Krasnostawski, gmina Kraśniczyn-38 500 zł; 57 Powiat Krasnostawski, gmina Rudnik- 57 500 zł; 58 Powiat Kraśnicki, gmina Kraśnik obszar wiejski - 8 000 zł; 59 Powiat Kraśnicki, gmina miejska Kraśnik-8 000 zł; 60 Powiat Kraśnicki, gmina Szastarka-6 500 zł; 61 Powiat Kraśnicki, gmina Wilkołaz-7 500 zł; 62 Powiat Lubartowski, miasto i gmina Kamionka-48 000 zł; 63 Powiat Lubelski, gmina Krzczonów- 60 500 zł; 64 Powiat Lubelski, gmina Zakrzew 40 000 zł; 65 Powiat Łukowski, gmina Stoczek Łukowski - Cześć I - 59 000 zł; 66 Powiat Łukowski, gmina Stoczek Łukowski - Cześć II 38 000 zł; 67 Powiat Łukowski, gmina Stoczek Łukowski - Cześć III - 36 000 zł; 68 Powiat Opolski, gmina Łaziska - 65 500 zł; 69 Powiat Parczewski, gmina Dębowa Kłoda - 28 000 zł; 70 Powiat Parczewski, gmina Parczew - 16 000 zł; 71 Powiat Puławski, miasto Puławy - 13 000 zł; 72 Powiat Radzyński, gmina Ulan-Majorat - 16 500 zł; 73 Powiat Rycki, gmina Ułęż -10 500 zł; 74 Powiat Świdnicki, miasto Piaski - 3 500 zł; 75 Powiat Tomaszowski, gmina Krynice - 24 500 zł; 76 Powiat Tomaszowski, gmina Tomaszów Lubelski - 47 000 zł; 77 Powiat Włodawski, gmina Urszulin-8 500 zł; 78 Powiat Zamojski, miasto Krasnobród- 2 500 zł; 79 Powiat Zamojski, gmina Krasnobród - 10 500 zł; 80 Powiat Zamojski, gmina Stary Zamość - 13 500 zł; 81- Powiat Zamojski, miasto Zwierzyniec -2 000 zł; 82 Miasto Biała Podlaska - 12 000 zł. Zamawiający przewiduje, w okresie trzech lat od udzielenia zamówienia podstawowego, możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem udzielonego zamówienia. Sposób realizacji usług będzie odbywać się na zasadach przewidzianych dla realizacji zamówienia podstawowego opisanych w specyfikacji warunków zamówienia. Wartość tych zamówień nie przekroczy 20% wartości szacunkowej zamówienia podstawowego. Wartość udzielanych zamówień zostanie ustalona zgodnie z metodyką przyjętą podczas szacowania zamówienia podstawowego.
Vorherige Bekanntmachung: 521521-2024
Interne Kennung: BPG-II.272.4.2024.AZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: Część 63
Beschreibung: Powiat Lubelski, gmina Krzczonów Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 63 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung, 72312100 Datenaufbereitung, 71356100 Technische Überwachung
Los: LOT-0027
Titel: Część 68
Beschreibung: Powiat Opolski, gmina Łaziska Opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 68 do SWZ.