2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH SEGMENTU C z NAPĘDEM 4x4 w POLICYJNEJ WERSJI OZNAKOWANEJ I NIEOZNAKOWANEJ, SAMOCHODÓW OSOBOWYCH SEGMENTU C TYPU KOMBI Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM w POLICYJNEJ WERSJI OZNAKOWANEJ i SAMOCHODÓW TYPU PICK-UP w POLICYJNEJ WERSJI OZNAKOWANEJ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Zadanie nr 1: samochodów osobowych segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji oznakowanej: 10 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 1 szt. w prawie opcji. Zadanie nr 2: samochodów osobowych segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji nieoznakowanej: 4 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 2 szt. w prawie opcji. Zadanie nr 3: samochodów osobowych segmentu C typu kombi z napędem hybrydowym w policyjnej wersji oznakowanej: 15 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 3 szt. w prawie opcji. Zadanie nr 4: samochodów typu PICK-UP w policyjnej wersji oznakowanej: 3 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 1 szt. w prawie opcji.
Interne Kennung: 37/S/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: samochody osobowe segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji oznakowanej
Beschreibung: dostawa samochodów osobowych segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji oznakowanej: 10 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 1 szt. w prawie opcji.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zakupu 1 szt. samochodu osobowego segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji oznakowanej w prawie opcji. a) Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części; b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; c) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. O ilości pojazdów zamawianych w ramach prawa opcji, Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. d) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji: 29.12.2025 – tak jak dla zamówienia podstawowego; e) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; f) Zamawiający zastrzega, że ilość pojazdów przewidziana w ramach prawa opcji będzie uzależniona od pozyskania dodatkowych środków finansowych i jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy; g) Samochody zakupione w ramach prawa opcji będą tożsame z samochodami zakupionymi w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: samochody osobowe segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji nieoznakowanej
Beschreibung: dostawa samochodów osobowych segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji nieoznakowanej: 4 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 2 szt. w prawie opcji.
Interne Kennung: zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zakupu 2 szt. samochodów osobowych segmentu C z napędem 4x4 w policyjnej wersji nieoznakowanej w prawie opcji. a) Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części; b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; c) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. O ilości pojazdów zamawianych w ramach prawa opcji, Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. d) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji: 29.12.2025 – tak jak dla zamówienia podstawowego; e) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; f) Zamawiający zastrzega, że ilość pojazdów przewidziana w ramach prawa opcji będzie uzależniona od pozyskania dodatkowych środków finansowych i jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy; g) Samochody zakupione w ramach prawa opcji będą tożsame z samochodami zakupionymi w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: samochody osobowe segmentu C typu kombi z napędem hybrydowym w policyjnej wersji oznakowanej
Beschreibung: dostawa samochodów osobowych segmentu C typu kombi z napędem hybrydowym w policyjnej wersji oznakowanej: 15 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 3 szt. w prawie opcji.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zakupu 3 szt. samochodów osobowych segmentu C typu kombi z napędem hybrydowym w policyjnej wersji oznakowanej w prawie opcji. a) Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części; b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; c) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. O ilości pojazdów zamawianych w ramach prawa opcji, Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. d) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji: 29.12.2025 – tak jak dla zamówienia podstawowego; e) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; f) Zamawiający zastrzega, że ilość pojazdów przewidziana w ramach prawa opcji będzie uzależniona od pozyskania dodatkowych środków finansowych i jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy; g) Samochody zakupione w ramach prawa opcji będą tożsame z samochodami zakupionymi w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0004
Titel: samochody typu PICK-UP w policyjnej wersji oznakowanej
Beschreibung: dostawa samochodów typu PICK-UP w policyjnej wersji oznakowanej: 3 szt. w zamówieniu podstawowym oraz 1 szt. w prawie opcji.
Interne Kennung: zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zakupu 1 szt. samochodu typu PICK-UP w policyjnej wersji oznakowanej w prawie opcji. a) Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części; b) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; c) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. O ilości pojazdów zamawianych w ramach prawa opcji, Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. d) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji: 29.12.2025 – tak jak dla zamówienia podstawowego; e) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; f) Zamawiający zastrzega, że ilość pojazdów przewidziana w ramach prawa opcji będzie uzależniona od pozyskania dodatkowych środków finansowych i jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy; g) Samochody zakupione w ramach prawa opcji będą tożsame z samochodami zakupionymi w ramach zamówienia podstawowego.