2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opvolgen incidenten, opruimen en verwijderen van (milieu) verontreiniging in de openbare ruimte Gemeente Lansingerland
Beschreibung: De gemeente Lansingerland is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met een gespecialiseerde opdrachtnemer voor het 24/7 afhandelen van incidenten, calamiteiten en het verwijderen en afvoeren van (milieu)verontreinigingen in de openbare ruimte. Met deze aanbesteding beoogt de gemeente te beschikken over één contractpartij die incidenten snel, veilig en conform de geldende wet- en regelgeving kan afhandelen. Hiermee wordt bijgedragen aan het waarborgen van een veilige, schone en goed beheerde openbare ruimte voor inwoners en bezoekers van de gemeente Lansingerland. De opdracht bestaat uit het opvolgen van incidenten, opruimen en verwijderen (milieu) verontreinigingen in de openbare ruimte gemeente Lansingerland. In totaal betrof het aantal incidenten per jaar in de afgelopen jaren: - 2023: 17 - 2024: 18 - 2025: 12
Interne Kennung: POR548
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90722200 Dekontaminierung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan eenzijdig worden verlengd.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POR548
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90611000 Street-cleaning services, 90722200 Environmental decontamination services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: