601428-2025 - Wettbewerb
Polen – Bankdienstleistungen – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 17 014 400,00 PLN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 17 014 400,00 PLN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 17 014 400,00 PLN na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu na 2025 rok z przeznaczeniem na wydatki inwestycyjne oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów. Uprzednia ocena ofert: Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungWRI-ZP.272.3.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 17 014 400,00 PLN na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu na 2025 rok z przeznaczeniem na wydatki inwestycyjne oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów.