See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup opreme za ureditev rondele na Velenjskem gradu
Beschreibung: Predmet javnega naročila je: Nakup opreme za ureditev rondele na Velenjskem gradu. Specifikacija naročila je v prilogi razpisne dokumentacije. Rok za dobavo opreme je najkasneje do 15. 9. 2026. Operacijo delno financirata Evropska unija, in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj, ter Republika Slovenija (Ministrstvo za kulturo). Operacija se izvaja v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji.
Interne Kennung: JN-75316
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550546