2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1/podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu 2/elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy wraz z dzierżawą generatora 3/zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej.
Beschreibung: Dostawa 1/podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu 2/elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy wraz z dzierżawą generatora 3/zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: PN-124/26/MSZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 38434000 Analysatoren, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 31711140 Elektroden, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 1 - podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien, 38434000 Analysatoren, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0003
Titel: 2 - elektrody monopolarne do resekcji i niszczenia guzków tarczycy z dzierżawą generatora prądu o wysokiej częstotliwości.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy z dzierżawą generatora prądu o wysokiej częstotliwości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711140 Elektroden, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0004
Titel: 3 - zestawy do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente