See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa portierska świadczona w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach – 32 części
Beschreibung: Usługa portierska świadczona w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach realizowana w terminie od 01.01.2027 - 31.12.2027 - 32 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp może złożyć ofertę w odniesieniu tylko do jednej części. W przypadku złożenia przez Wykonawcę oferty więcej niż na jedną część, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5) jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 1 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 2 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 3 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 4 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 5 - Usługa portierska świadczona w Budynku Głównym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Usługa portierska świadczona w Bibliotece Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 6 - Usługa portierska świadczona w Bibliotece Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Usługa portierska świadczona w Bibliotece Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 7 - Usługa portierska świadczona w Bibliotece Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Usługa portierska świadczona w Budynku Dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 8 - Usługa portierska świadczona w Budynku Dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Usługa portierska świadczona w Budynku Dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 9 - Usługa portierska świadczona w Budynku Dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Usługa portierska świadczona w Budynku Dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 10 - Usługa portierska świadczona w Budynku Dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Usługa portierska świadczona w Centrum Badawczo – Rozwojowym Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 11 - Usługa portierska świadczona w Centrum Badawczo – Rozwojowym Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Usługa portierska świadczona w Centrum Badawczo – Rozwojowym Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 12 - Usługa portierska świadczona w Centrum Badawczo – Rozwojowym Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 13 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 14 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 15 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 16 - Usługa portierska świadczona w Domu Studenta Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Usługa portierska świadczona w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 17 - Usługa portierska świadczona w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Usługa portierska świadczona w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 18 - Usługa portierska świadczona w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Usługa portierska świadczona w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 19 - Usługa portierska świadczona w Hali Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 20 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 21 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 22 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 23 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 24 - Usługa portierska świadczona w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej z Pływalnią Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 25 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 26 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 27 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 28 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Raciborskiej 1 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 29 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 30 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 31 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Beschreibung: Część 32 - Usługa portierska świadczona w Obiekcie przy ul. Kościuszki 84 Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach